Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Nilüfer Reklam Ajansı” mottosu ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda öncelikli görevimiz insana saygı, kaliteli hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. İşin küçüğü büyüğü olmaz prensibi ile yola çıkan ekibimiz, aldığı tüm işlerde aynı özeni göstermektedir.

Kurumsal Web Tasarımı, E-Ticaret, Seo, Google Adwords, Masaüstü Yazılım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Dijital Katalog, Tanıtım Filmi, Fotoğraf Çekimi, Fuar ve Mağaza Dekorasyonu ve Organizasyon Planlama alanlarındaki yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki gelişen taleplerine en etkin ve en hızlı çözümleri üretmek, bunun yanı sıra teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin desteği ile en iyilerin arasına taşımaya ve markalaştırmaya devam ediyoruz.


Sofistik Ajans olarak, güvenerek şirketimizi tercih eden ve edecek olan tüm müşterilerimizin bize duydukları güven ve saygıyı hak edebilmek için özveri ile çalışmaktayız. Biliyoruz ki en güzel reklam, kişi ya da firmaların hizmet verdiği alanlarda işine gösterdiği emek ve işine duyduğu sevgiden geçmektedir.


-Merkezi Bursa Balat’da olan firmamız “Bursa Reklam Ajansı” bünyesinde 3 Grafiker 1 Yazılım Uzmanı bulunduran kurumsal bir reklam tasarım ajansıdır.
-Kurumsal kimlik, logo tasarımı, sosyal medya yönetimi vb. 40 kalemden fazla iş ile Bursa ve çevre illerdeki bir çok ajanstan daha kapsamlı bir ajanstır.
-Genelde grafik tasarıma dair profesyonel anlamda çalışmalar yapılır.
-Bir çok sektörü kapsayan geniş müşteri portföyü oluşturulmuştur.

Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Birkan BAĞDAT

KURUCU

0546 855 89 90


Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özkan BAĞDAT

KURUCU ORTAK

0546 506 41 64


Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Konuşma başlat
Hoşgeldiniz,
Sofistik Ajans tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..