Buton Rozet

Reklam ve tanıtım dünyasının vazgeçilmez reklam araçları olan; ödül ve promosyon ürünlerinin imalatını yapmaktayız.Özenle hazırlanmış olan grafik tasarım çalışmalarımız, kaliteli baskı uygulamasıyla en kısa sürede siz saygı değer müşterilerimize ve ajanslarımıza reklam ve promosyon ürünleri olarak, firmamiz tarafindan ürütelip, özenle paketlenip tarafInıza güvenli bir şekilde kargo edilmektedir. Buton Rozet, çok cazip fiyat seçenekleri ile; buton rozet imalatı,madalya imalatı,kupa imalatı ve plaket imalatı ayrica proje bazli özel ürün çalışmaları yapmaktayız. Uzun yıllar içinde iş yapımindaki birikimlerimizi ve sektörel deneyimlerimizi yeni yerimizde sizlere sunmaktan onur duyariz.

Müşterilerimiz ve reklam ajanslarimizin ulaşmak istedikleri hedef kitle arasInda, promosyon (buton, rozet, kupa, madalya plaket) ürünlerinin ne kadar önemli oldugunuzu bikmekteyiz. Her türlü yapilan etkinlik ve organizasyonlarda basarili olmaniz yönünde çözüm ortagı olabilecegimizi belirtmek isteriz. Bizler bir markanin olusumunda yalnizca tedarikçi firma konumundayiz. Promosyon ürünleri bir markanin tanitim ögeleri ve ayni ayni zamanda bir kültürün bir felsefenin yansimalaridir. İşimizse hayalini kurmuŞ oldugunuz etkinlik ve organizasyonlarda promosyon ürünlerinin imalatini yapmak, dagitim icin sizlere yardimci olmaktir.

Buton Rozet hizmetlerimizin yanında Saten Kokart ve Plaket Hizmetlerimizde mevcuttur. Buton Rozet işinde Türkiye’deki öncü firmalardan biriyiz, Buton Rozet denince akla ilk gelen kurumsal ve marka tescilini yaptırmış olan firmayız…

Konuşma başlat
Hoşgeldiniz,
Sofistik Ajans tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

doğalgaz projesi kombi montajı